شرکت ما در سال 1984 تأسیس شد و 37 سال است که به طور فعال فعالیت می کند.

رئیس هیئت مدیره ما که ایرانی تبار است و سالها است که ملیت ترکیه را دارد، کار خود را در راستای ایجاد پل فرهنگی بین ایران و ترکیه و بهره مندی متقابل از ثروت های دو کشور انجام می دهد.

شرکت ما تورهای فرهنگی، بلیط هواپیما، رزرو هتل، کنگره، نمایشگاه، جلسات نمایندگی های شرکت و تورهای شهری در کشورهای جهان، ترکیه و ایران را سازماندهی می کند. هدف شرکت ما مشارکت کردن در اقتصاد کشور و کمک کردن به اقتصاد کشور با ایجاد زمینه های کاری گسترده و اشتغالزایی است و مدتها است که شرکت ما با ارائه غذاهای ایرانی رستوران ایرانی را اداره می کند. حمل و نقل مسافر به طور منظم با اتوبوس های لوکس بین ایران و ترکیه انجام می شود. شرکت ما با در نظر گرفتن رضایت مشتری و شرایط کاری صحیح با انجام کار ها به شکل دقیق که در زمینه هایی که در آن فعالیت دارد اولویت دارد، به خدمت به مشتریان ایرانی و ترکیه ای خود ادامه می دهد. گنجینه های فرهنگی ایران و ترکیه تمدن هایی هستند که میزبان قدیمی ترین تمدن های جهان بوده اند ، از نظر گنجینه فرهنگی به جهان بسیار خدمت کرده اند و حتی امروزه نیز مهمترین جایگاه را در میراث فرهنگی جهان دارند. شرکت ما به تبلیغ هر دو کشور و همچنین ارائه خدمات به هر دو کشور از نظر فرهنگی ادامه خواهد داد و سالها در این زمینه توسعه می یابد.

نظرات مشتریان.

هزینه حمل و نقل کالا با تحویل بار در تهران دریافت می شود هزینه و قیمت با هماهنگی و توافق از دفتر استانبول می باشد نکاتی که ارسال بار قابل توجه هست نکته اول: برای برخی از افراد هزینه ارسال بار و برای برخی دیگر سرعت ارسال بار مهم است. می بایست و با توجه به شرايط محموله بهترین گزینه برای شما ایجاد شود. تا با کمترین هزینه محموله خود را ارسال نمایید نکته دوم: با توجه به قوانین کشورها گاهی امکان ارسال و دریافت بعضی محموله ها وجود ندارد. همینطور ممکن است ترخیص بار در مقصد مستلزم قوانینی باشد که گیرنده با نداشتن آن الزامات از دریافت محموله عاجز شود. ما با بررسی تمامی سوالات و ابهامات شما سعی در تسریع امور تان .داریم ارسال بار به ایران از خدمات شرکت آسمان تور صادرات و واردات و کلیه تشریفات گمرکی را در تهران یا گمرکات مرزی را بر عهده میگیرد. همچنین کلیه مجوزهای لازم را برای ارسال کالا شما

علی رضایی

ارسال به موقع

من مدت هاست با آسمان کار میکنم و همیشه بار من را به موقع تحویل داده اند.

noreply@asemantur.com

محسن

خدمات گسترده

من با هر جای دنیا از طریق این شرکت تجارت میکنم.

noreply@asemantur.com

محمد

هزینه بصرفه

تمام هزینه ها برای من قابل قبول بوده.

noreply@asemantur.com

EnglishPersianTurkish